Wolisz zamówić telefonicznie? Zapraszamy do kontaktu pod nr. 32 769 68 00

EkoGroszek Eko-26 luz

Cena: 1 800,00 zł brutto

New

This product is no longer in stock

Not available

Wysoka wartość opałowa (25 - 26MJ/kg ) w rewelacyjnej cenie. Ekogroszek Eko-26 szybko osiąga wysoką temperaturę w urządzeniach grzewczych.

Producent: Centrum - Ekogroszku

Produkowany z KWK PIAST, KWK WESOŁA

Darmowa dostawa

Transport od 1 tony GRATIS dla: Wojkowice, Będzin, Piekary Śląskie, Siemianowice, Psary, Bobrowniki.

Dane produktu

Wartość opałowa 25 - 26MJ/kg
Zawartość popiołu 9-10%
Spiekalność RI 5-10
Uziarnienie 5-25mm

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Informacje

Decydując się na zakup produkcji "Centrum-Ekogroszku" masz dodatkowo pewność zawsze wysokiej wartości opałowej oraz niskiej spiekalności. Wybierając pomiędzy poszczególnymi rodzajami EkoGroszku  decydujesz jak bardzo wysoka ma być wartość opałowa. Największą różnicą pomiędzy żółtym (Ekonomiczny), zielonym(Standard) a czarnym(Premium) jest ilość popiołu.

Wolisz zamówić telefonicznie? Zapraszamy do kontaktu: 32 769 68 00. Jeszcze bardziej zachęcamy do odwiedzenia naszego składu. Poznajmy się. Zapraszamy! Dane adresowe w zakładce "KONTAKT"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROMOCJA "RABAT NA ZAWSZE" tylko dla zamawiających przez internet! Kup do 30.06.2016 roku minimum 1 tonę węgla, a otrzymasz 3% rabatu na kolejne zakupy. Na zawsze! 3% to w zależności od ceny węgla - od 17,70zł do 24zł rabatu na tonie! 

W ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty otrzymasz mail z kodem rabatowym. Wystarczy go wpisać przy kolejnym zamówieniu.

Chcesz cieszyć się rabatem i być przy załadunku? Nic prostszego. Po złożeniu zamówienia będziemy się z Tobą kontaktować. Poinformuj nas wtedy o swoim zamiarze, ustalimy wspólnie dogodny termin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CA

Brak komentarzy klientów.

Napisz swoją opinię

2 Inne produkty w tej samej kategorii: