Wolisz zamówić telefonicznie? Zapraszamy do kontaktu pod nr. 32 769 68 00

O firmie

Remat Cichoń Spółka ZO.O. z Wojkowic od 2000 roku prowadziła działalność handlową jako Autoryzowany Sprzedawca Katowickiego Holdingu Węglowego, następnie jako Autoryzowanym Sprzedawca Polskiej Grupy Górniczej. Aktualnie jesteśmy Kwalifikowanym Dostawcą Polskiej Grupy Górniczej.

Osiągnięcie tej pozycji umożliwiło nam doświadczenie zdobyte w tej branży od początku lat 90-tych, kiedy to właściciele firmy nawiązali kontakty handlowe z kopalniami węgla kamiennego i podjęli działalność w zakresie detalicznej i hurtowej sprzedaży węgla.

Specjalizujemy się w sprzedaży ekogroszku - wysokokalorycznego węgla o niskiej zawartości siarki, małej zawartości wody i substancji niepalnych oraz niskiej spiekalności.

Rozmiary ziaren w zakresie 5-25 mm pozwalają na stosowanie ekogroszku w automatycznych dozownikach węgla. Dzięki stałej kontroli surowca oferujemy najwyższej jakości produkt. Naszym Klientom służymy doradztwem w zakresie optymalnego wykorzystania ekogroszku, a także technologii grzewczej. Obserwując rozwój rynku oraz biorąc pod uwagę oczekiwania Klientów stale się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb rynkowych.

Gwarantujemy dostępność towaru wysokiej jakości w najlepszej cenie przez cały rok, który dostarczamy szybko i profesjonalnie.