Wolisz zamówić telefonicznie? Zapraszamy do kontaktu pod nr. 32 769 68 00

O firmie

Remat Cichoń Spółka Jawna z Wojkowic od 2000 roku prowadziła działalność handlową jako Autoryzowany Sprzedawca Katowickiego Holdingu Węglowego. Aktualnie jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą Polskiej Grupy Górniczej.

Osiągnięcie tej pozycji umożliwiło nam doświadczenie zdobyte w tej branży od początku lat 90-tych, kiedy to właściciele firmy nawiązali kontakty handlowe z kopalniami węgla kamiennego i podjęli działalność w zakresie detalicznej i hurtowej sprzedaży węgla.

Specjalizujemy się w sprzedaży ekogroszku - wysokokalorycznego węgla o niskiej zawartości siarki, małej zawartości wody i substancji niepalnych oraz niskiej spiekalności.

Rozmiary ziaren w zakresie 5-25 mm pozwalają na stosowanie ekogroszku w automatycznych dozownikach węgla. Dzięki stałej kontroli surowca oferujemy najwyższej jakości produkt. Naszym Klientom służymy doradztwem w zakresie optymalnego wykorzystania ekogroszku, a także technologii grzewczej. Obserwując rozwój rynku oraz biorąc pod uwagę oczekiwania Klientów stale się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb rynkowych.

Gwarantujemy dostępność towaru wysokiej jakości w najlepszej cenie przez cały rok, który dostarczamy szybko i profesjonalnie.